نازی سنتر را دنبال کنید در ....
Follow us on Twitter Follow us on Facebook Watch us on YouTube
ثبت نام

کاربران برچسب زده شده

صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 31112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 146

عضو سرشناس نازی سنتر

BetterMember

شخصیت مورد علاقه

Hermann Goring

هنرمند انجمن
    فعالیت مولتی مدیا : 4
    امتیاز مولتی مدیا : 44
    امتیاز نازی سنتری
    12525
    Array
    Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" />
    ✠ عضو حرفه ای متخصص ✠

:| تو لباسم ، سر کلاس دانشگاه ، تاتامی باشگاه |:
    علایق
    :| هیجان ، تربیت بدنی ، ورزش های رزمی و آکروباتیک |:
    شغل و حرفه
    :| مدرس دروس تربیت بدنی،مربی ورزش های رزمی و آکروباتیک |:
    سپاس ها
    4,060
    سپاس شده 5,364 در 1,129 پست
    نوشته های وبلاگ
    1
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 560 تاپیک

ویترین مدال ها

Font Size

پاسخ : موزیک، موسیقی، آهنگ... اصلا هرچی شما بگید

نقل قول نوشته اصلی توسط sniper ellite نمایش پست ها
    دیشب تهران بودم.میگفتن مردم دم بیمارستان جمع شده بودن.من که ندیدم ولی گفتن خیلی جمعیت زیاده.واقعیَت داره؟

خبرگزاری مهر : تجمع مردم در بیمارستان بهمن قبل و بعد از مرگ مرتضی پاشایی ....

حضور هنرمندان ، فوتبالیست ها و .... از جمله محمد علی زاده ، سید جواد هاشمی ، علی دایی و .......

Mustang Is Best Car In The World ، It Was Very Beautiful And Powerful

2. 4 کاربر از پست مفید .: Farid Reza :. سپاس کرده اند .

Final Fantasy (11-15-2014), heinrich_himmler (11-15-2014), Sozialist (11-15-2014), هومن (11-15-2014)

کاربر سایت

امتیاز نازی سنتری
    3497
    Array
    Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" />
    ✠ عضو فعال در حال پیشرفت ✠

علایق
    صادق هدایت چگوارا و بازی کامپیوتری و فیلم
    سپاس ها
    1,282
    سپاس شده 1,165 در 364 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 268 تاپیک
    Font Size

آهنگ دلنشین The Rains of Castamere

و لرد مغرور پرسید، تو کی هستی؟
    که من باید به تو تعظیم کنم؟
    فقط یه گربه در لباس دیگه
    این تمام چیزیه که من میدونم!
    چه توی لباس طلایی، چه توی لباس قرمز
    یه شیر بازهم پنجه داره (شیر طلایی نشان لنیسترها و شیر قرمز نشان رین ها)
    و پنجه های من بلند و تیزه
    درست به بلندی و تیزی پنجه های تو
    و همینطور سخن گفت و گفت و گفت
    آن لردِ کاستامیر.
    ولی حالا باران در سرسرایش مثل اشک جاری شده
    و کسی نیست که بشنود
    آره، حالا باران مثل اشک در سرسرایش جاری شده
    و حتی یک نفر هم نیست که بشنود.

دانلود - اولین مرجع فارسی نغمه ای از یخ و آتش
    ویرایش توسط Final Fantasy : 11-23-2014 در ساعت 09:27 PM دلیل: حذف

4. 2 کاربر از پست مفید Final Fantasy سپاس کرده اند .

Prometheus (11-24-2014), VÍÐARR (12-04-2014)

کاربر سایت

امتیاز نازی سنتری
    560
    Array
    Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" />
    ✠ عضو در حال پیشرفت ✠

سپاس ها
    103
    سپاس شده 110 در 33 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    Font Size

فایل پیوست 3132
    This town is colder now, I think it's sick of us
    It's time to make our move, I'm shakin' off the rust
    I've got my heart set on anywhere but here
    I'm staring down myself, counting up the years

Steady hands just take the wheel
    Every glance is killing me
    Time to make one last appeal
    For the life I live

Stop and stare
    I think I'm moving but I go nowhere
    Yeah, I know that everyone gets scared
    But I've become what I can't be, oh

Stop and stare
    You start to wonder why you're here not there
    And you'd give anything to get what's fair
    But fair ain't what you really need
    Oh, can you see what I see'

They're tryin' to come back, all my senses push
    Untie the weight bags, I never thought I could
    Steady feet, don't fail me now
    I'm gonna run till you can't walk
    Something pulls my focus out
    And I'm standing down

Stop and stare
    But I've become what I can't be, oh

Stop and stare
    You start to wonder why you're here not there
    And you'd give anything to get what's fair
    But fair ain't what you really need
    Oh, you don't need

Stop and stare
    I've become what I can't be
    Oh, do you see what I see?
    Lebe, als solltest du morgen sterben, und arbeite, als solltest du ewig leben

6. کاربر روبرو از پست مفید chloe سپاس کرده است .

Das Reich (12-05-2014)

کاربر سایت

شخصیت مورد علاقه

Joseph Goebbels

امتیاز نازی سنتری
    3530
    Array
    ✠ عضو فعال در حال پیشرفت ✠

علایق
    موسیقی ،
    شغل و حرفه
    Translator, Tutor, Musician,Vocalist
    سپاس ها
    608
    سپاس شده 704 در 198 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 146 تاپیک
    Font Size

پروردگارا خودت بعضی از جوانان ما رو هدایت کن آخه چیه اینا گوش دادن داره...نه الان جذب موسیقی نداشتش میشین یا شعر پرمعنا و عمیق یا جلف بازی های خوانندش

نقل قول نوشته اصلی توسط Final Fantasy نمایش پست ها
    آهنگ دلنشین The Rains of Castamere

و لرد مغرور پرسید، تو کی هستی؟
    که من باید به تو تعظیم کنم؟
    فقط یه گربه در لباس دیگه
    این تمام چیزیه که من میدونم!
    چه توی لباس طلایی، چه توی لباس قرمز
    یه شیر بازهم پنجه داره (شیر طلایی نشان لنیسترها و شیر قرمز نشان رین ها)
    و پنجه های من بلند و تیزه
    درست به بلندی و تیزی پنجه های تو
    و همینطور سخن گفت و گفت و گفت
    آن لردِ کاستامیر.
    ولی حالا باران در سرسرایش مثل اشک جاری شده
    و کسی نیست که بشنود
    آره، حالا باران مثل اشک در سرسرایش جاری شده
    و حتی یک نفر هم نیست که بشنود.

دانلود - اولین مرجع فارسی نغمه ای از یخ و آتش

عالی بود این آهنگ عالی مخصوصا اون باری که بند sigur ros توی Royal Wedding خوند اصلا یه چیز یه بار هم ملودیشو توی Red wedding زدن اصلا این رامین جوادی کارش درسته حتما این آهنگ رو با ورژن sigur ros دانلود کنید
    همچی سوزی داره که هیچ جا پیدا نمیشه

and now the rain(rayne) weep 'oer his hall and not a soul to hear

لامصب کی فصل جدیدش میاد کچل شدیم ما

8. 5 کاربر از پست مفید VÍÐARR سپاس کرده اند .

Das Reich (12-04-2014), DevilInside (12-04-2014), Final Fantasy (12-04-2014), Gemini (02-14-2015), Sahar Cobain (12-05-2014)

عضو سرشناس نازی سنتر

BetterMember

شخصیت مورد علاقه

Hermann Goring

هنرمند انجمن
    فعالیت مولتی مدیا : 4
    امتیاز مولتی مدیا : 44
    امتیاز نازی سنتری
    12525
    Array
    ✠ عضو حرفه ای متخصص ✠

:| تو لباسم ، سر کلاس دانشگاه ، تاتامی باشگاه |:
    علایق
    :| هیجان ، تربیت بدنی ، ورزش های رزمی و آکروباتیک |:
    شغل و حرفه
    :| مدرس دروس تربیت بدنی،مربی ورزش های رزمی و آکروباتیک |:
    سپاس ها
    4,060
    سپاس شده 5,364 در 1,129 پست
    نوشته های وبلاگ
    1
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 560 تاپیک

ویترین مدال ها

Font Size

محسن یگانه یکی از صداهای ماندگار موسیقی ایران زمین میباشد که طرافداران بسیاری را به خود جذب کرده است و چندین بار برترین خواننده پاپ کشور شده است ، با اینکه او تیتراژ های زیادی در تلویزیون نخوانده است اما آهنگایش ماندگار در ذهن همگان است
    چند تا از آهنگای خوبشو براتون میزارم ....

آدما

آدما کلا دو دسته ان یا زرنگ یا ساده ، ساده یا واسه ی زرنگا سوژه ی سو استفاده
    یکی ساده ست مثل من همش فکر دیگرون ، یکی زرنگه مثل تو تو نخ کندن از این و اون
    تو نخ کندن از این و اون
    یه آسمون آبی سقف اتاق منه ، شبای من پر خورشید مثل روزام روشنه
    ....
    آی ساده ها زرنگا که با هم قهرید همیشه ، دنیا بدون خنده شوخی سرش نمیشه
    فکر یه لقمه نونیم فکر کرایه خونه ، بابا اونی که اون بالاست روزیو میرسونه
    خودش روزی رسونه
    آدما کلا دو دسته ان یا زرنگ یا ساده ، ساده یا واسه ی زرنگا سوژه ی سو استفاده
    ولی آدم ضایع یک دیگره
    ....

دانلود آهنگ آدما

آهای خوشگل عاشق

آهای خوشگل عاشق ، آهای عمر دقایق ، آهای وصله بمونای تو سنجاق شقایق
    آهای ای گل شب بو ، آهای گل هیاهو ، آهای تنه زده چشم تو به چشمای آهو
    دلم ناله ی عاشق آهای بنفشه ی تخت ، نکن غنچه ی نشکفته ی قلبم رو تو پر پر
    من که دل به تو دادم ، چرا بردی ز یادم ، بگو با من عاشق چرا برات زیادم
    آهای صدای گیتار ، آهای قلب رو دیوار ، اگه دست توی دستام نزاری خدانگهدار
    خدانگهدار
    ....
    دلت یاس پر احساس آی مریم نازم ، تا اون روزی که نبضم بزنه ترانه سازم
    برات ترانه سازم ، تو آهنگی و سازم ، بیا برات میخوام از این صدا هوس بسازم
    آهای خوشگل عاشق ، آهای گل دقایق ، آهای وصله بمونای تو سنجاق شقایق
    آهای ای گل شب بو ، آهای گل هیاهو ، آهای تنه زده چشم تو به چشمای آهو
    ....

دانلود آهنگ آهای خوشگل عاشق

آخه دل من

توی آینه خودتو ببین چه زود زود توی جوونی غصه اومد سراغت پیرت کنه ، نزار که تو اوج جوونی غبار غم بشینه رو دلت یهو پیر و زمین گیرت کنه
    منتظرش نباش دیگه اون تنها نیست تا آخر عمرت اگه تنها باشی اون نمیاد ، خودش میگفت یه روزی میزاره خودش میگفت یه روز خاطره هاتو میبره از یاد
    آخه دل من دل ساده ی من تا کی میخوای خیره بمونی به عکس روی دیوار ، آخه دل من دل دیوونه ی من دیدی اونم تنهات گذاشت بعد یه عمر آزگار
    آخه دل من دل دیوونه ی من تا کی میخوای خیره بمونی به عکس روی دیوار
    دیدی اونم رفت اونم تنهات گذاشت رفت تو موندی و یه بکی و یه عمر خاطره پیشت ، دیگه نمیاد دیگه پیشت نمیاد از اون چی موند به جز یه قاب عکس رو به روت
    ....
    توی آینه خودتو ببین چه زود زود توی جوونی غصه اومد سراغت پیرت کنه ، نزار که تو اوج جوونی غبار غم بشینه رو دلت یهو پیر و زمین گیرت کنه
    منتظرش نباش دیگه اون تنها نیست تا آخر عمرت اگه تنها باشی اون نمیاد ، خودش میگفت یه روزی میزاره خودش میگفت یه روز خاطره هاتو میبره از یاد
    آخه دل من دل ساده ی من تا کی میخوای خیره بمونی به عکس روی دیوار ، آخه دل من دل دیوونه ی من دیدی اونم تنهات گذاشت بعد یه عمر آزگار
    دیدی اونم رفت اونم تنهات گذاشت رفت تو موندی و یه بکی و یه عمر خاطره پیشت ، دیگه نمیاد دیگه پیشت نمیاد از اون چی موند به جز یه قاب عکس رو به روت
    تا کی میخوای بشینی به پاش بسوزی ، تا کی میخوای بشینی چش به در بسوزی
    در پی پیدا کردن کسی برو ، که فقط واسه ی خودت بخواد تو رو
    تا کی میخوای بشینی به پاش بسوزی ، تا کی میخوای بشینی چش به در بسوزی
    در پی پیدا کردن کسی برو ، که فقط واسه ی خودت بخواد تو رو
    ....

دانلود آهنگ آخه دل من

آسمان همیشه ابری نیست ( تیتراژ سریال آسمان همیشه ابری نیست )

آخر راه اومدن با روزگار گره ی کوریه که بخت منه ، که تموم اتفاقای بدش شاهد زندگیه سخت منه
    شاید این زخمی که از تو خوردمو از حرارتش زبونه میکشم ، یا تموم بی کسی هامو همش فقط از دست زمونه میکشم
    بگو بازم هوامو داری و مثل همه منو تنها نمیزاری ، بگو هستی تا نترسونتم ظلمت این شب تکراری
    بگو هستی و روی ماه تو امشب پشت ابرا پنهون نمیشه ، آسمون بخت تیره ی من ابری نمیمونه همیشه
    بگو بازم هوامو داری و مثل همه منو تنها نمیزاری ، بگو هستی تا نترسونتم ظلمت این شب تکراری
    بگو هستی و روی ماه تو امشب پشت ابرا پنهون نمیشه ، آسمون بخت تیره ی من ابری نمیمونه همیشه
    ....
    من که پشتم به خودت گرمه و باز هر چی این راهو میام نمیرسم ، نکنه دستمو ول کردی برم که به هر چی که میخوام نمیرسم
    شایدم من اشتباهی اومدم که در بسته رو وا نمیکنی ، من به این سادگی دل نمیکنم از تو که منو رها نمیکنی
    ....

دانلود آهنگ آسمان همیشه ابری نیست

آسمونی

ای دل تنهام چیه چشم انتظاری ، باز یه لحظه یه دم آروم نداری ، مثل زمستون تو حسرت بهاری
    باز عشقت خیمه زد رو خونه ام ، باز یادت آتیش به آشیونه ام ، باز بی تو اید تنها بمونم
    بیا سکوت لب هات هنوز حرمت خونه ست ، پرنده ی دل من هنوز بی آشیونه ست
    بیا پر از امیده هنوز این دل خسته ، هنوز به پای چشمات پای عشقت نشسته

( با دکلمه )
    توی آسمون دنیا هر کسی ستاره داره ، چرا وقتی نوبت ماست آسمون جایی نداره
    واسه من واسه من تنهایی درده درد هیچکسو نداشتن ،هر گل پژمرده ای رو تو کویر سینه کاشتن
    دیگه باور کردنم رو که باید تنها بمونم ، تا دم لحظه ی رفتن تنهایی بخونم
    ....
    بیا سکوت لب هات هنوز حرمت خونه ست ، پرنده ی دل من هنوز بی آشیونه ست
    بیا پر از امیده هنوز این دل خسته ، هنوز به پای چشمات پای عشقت نشسته
    ....

دانلود آهنگ آسمونی

آتیش پاره

تلفنو وردار برو توی اتاق با هر کی دلت میخواد حرف بزن بیخیال من نه ، اصلا اگه دلت میخواد برو بیرون شبم نیا فکر نکن منتظرم بیخیال من
    تلفنو وردار برو توی اتاق با هر کی دلت میخواد حرف بزن بیخیال من نه ، اصلا اگه دلت میخواد برو بیرون شبم نیا فکر نکن منتظرم بیخیال من
    جون هر کی که دوس داری بیخیال ما یکی شو از سر کچل ما یکی دست بردار ، تا که میام حرف بزنم چمدونو جمع میکنی میخوای بازم بری خونه مامان و بابات
    تا که میام حرف بزنم چمدونو جمع میکنی میخوای بازم بری خونه مامان و بابات ، جون هر کی که دوس داری بیخیال ما یکی شو از سر کچل ما یکی دست بردار
    آهای آتیش آتیش آتیش پاره ناز نکن نازت خریدار نداره ، بین من و دلم دیگه آتیش نسوزون که تو هیچ کدوم دلت دیگه جایی نداره
    بدون هر جا که تو باشی برای من یا جای خالیه توئه یا جای من ، یا که واسه همیشه بزار برو یا که بمون و بسوز به پای من
    ....
    جون هر کی که دوس داری بیخیال ما یکی شو از سر کچل ما یکی دست بردار ، تا که میام حرف بزنم چمدونو جمع میکنی میخوای بازم بری خونه مامان و بابات
    تا که میام حرف بزنم چمدونو جمع میکنی میخوای بازم بری خونه مامان و بابات ، جون هر کی که دوس داری بیخیال ما یکی شو از سر کچل ما یکی دست بردار
    ....

دانلود آهنگ آتیش پاره

باورم کنم یا نکنم

نه خودش موند نه خاطره هاش تنها چیزی که مونده جای خالیشه ، قصه ی دنباله داره رفتنش هنوز شبا مثل ستاره از ذهنم رد میشه
    دلخوشی هامو زیر پاش گذاشت و گذاشت حالا فقط منم منم بی انگیزه ، کسی که دنیای من بوده یه روز نبودنش داره دنیامو به هم میریزه
    باور کنم یا نکنم قلبمو جا گذاشت و رفت ، دلتنگی دل ساده امو تو غم تنها گذاشت و رفت
    باور کنم یا نکنم قلبمو جا گذاشت و رفت ، دلتنگی دل ساده امو تو غم تنها گذاشت و رفت
    ....
    نه خودش موند نه خاطره هاش ، دلخوشی هامو زیر پاش گذاشت و گذاشت
    هنوز هاج و واجم که چه جوری شد هر کاری کردم که از پیشم نره ، نمیدونستم که از این فاصله ها از این جدایی داره لذت میبره
    اون که میگفت مثل منه از جنس منه نمیدونستم دلش انقد از سنگه ، چقدر به خودم دروغی میگفتم الان هر جا باشه واسه ی من دلتنگه
    ....
    باور کنم
    ....

دانلود آهنگ باور کنم یا نکنم

بخند

هوس کردم بازم امشب زیر بارون تو خیابون به یادت اشک بریزم طبق معمول همیشه ، آخه وقتی بارون میاد رو صورت یه عاشق مثل من حتی فرق اشک و بارون دیگه معلوم نمیشه
    امشب چشای من مثل ابر بهاره بخند به حال من که حالم گریه داره ، چرا گریه ام نمیتونه رو تو تاثری بزاره آره بخند بنخد که حالم خنده داره
    آره بخند بخند که حالم خنده داره
    ....
    این عشق یک طرفه من رو کشونده تو خیابونا نمیخوام توی این خلوت کسی دور و برم باشه ، نه پلکام روی هم میرن نه دست میکشم از گریه نه میخوام بند بیاد بارون نه چتری رو سمر باشه
    امشب چشای من مثه ابرای بهاره بخند به حالم که حالم گریه داره ، چرا گریه ام نمیتونه رو تو تاثیری بزاره آره بخند بخند که حالم خنده داره
    آره بخند بخند که حالم خنده داره ، بخند بخند که حالم خنده داره
    ....
    نه پلکام روی هم میرن نه دست میکشم از گریه نه میخوام بند بیاد بارون نه چتری رو سرم باشه
    امشب چشای من مثه ابرای بهاره بخند به حال من که حالم گریه داره ، چرا گریه ام نمیتونه رو تو تاثیری بزاره آره بخند بخند که حالم خنده داره
    آره بخند بخند که حالم خنده داره ، بخند بخند که حالم خنده داره

دانلود آهنگ بخند

بنویس از سر خط

بنویس از سر خط بنویس که دلت دیگه به یاد اون نیست ، بنویس که بدونه وقتی نباشه قلبت از غصه خون نیست
    اون که گذاشت و رفت یه روز سرش به سنگ میخوره بر میگرده ، دیگه صداش نکن بزار خودش بیاد دنبالت بگرده
    بنویس از سر خط بنویس که دلت دیگه به یاد اون نیست ، بنویس که بدونه وقتی نباشه قلبت از غصه خون نیست
    اون که گذاشت و رفت یه روز سرش به سنگ میخوره بر میگرده ، دیگه صداش نکن بزار خودش بیاد دنبالت بگرده
    ....
    دیگه گریه نکن آخه اشک تو باعث شادی اونه ، دیگه به پاش نسوز آخه اون دیگه واسه تو دیگه دل نمیسوزونه
    اگه میخواست میموند حالا که رفت و غصه اش رفته ز یادم ، اگه پیشم میموند میگی جز اون به هیچکی دل نمیدادم
    دیگه گریه نکن آخه اشک تو باعث شادی اونه ، دیگه به پاش نسوز آخه اون دیگه واسه تو دیگه دل نمیسوزونه
    اگه میخواست میموند حالا که رفت و غصه اش رفته ز یادم ، اگه پیشم میموند میگی جز اون به هیچکی دل نمیدادم
    ....
    ....

دانلود آهنگ بنویس از سر خط

بی حیا

روتو کم بی حیا دیگه سراغ من نیا ، انگشت نمای شهر شدی بی آبروی رو سیاه
    تحملت سخته چقدر اصلا خود مصیبته ، میخوام یه عمر نبینمت یه لحظه اش غنیمته
    تازگیم که راه به راه وصله ی ناجور میزنی ، زخم زبون تو هم به نقطه ی کور میزنی
    خبر میاد از چپ و راست سرت شلوغه راه به راه ، به لطف دور و بریات وقت نداری برای ما
    وقت نداری برای ما
    ....
    روتو کم بی حیا دیگه سراغ من نیا ، انگشت نمای شهر شدی بی آبروی رو سیاه
    ....
    خبر میاد از چپ و راست سرت شلوغه راه به راه ، به لطف دور و بریات وقت نداری برای ما
    وقت نداری برای ما
    ....
    وقت نداری برای ما
    ....

دانلود آهنگ بی حیا

برو برو

یکی بود یکی نبود زیر گنبد کبود ، یکی مثه من عاشق یکی مثه تو بود
    یکی بود یکی نبود زیر گنبد کبود ، یکی مثه من عاشق یکی مثه تو بود
    اومد که فریاد بزنه اما دیگه نایی نداشت ، خواست بمونه پیشش ولی تو قلب اون جایی نداشت
    آی دختره آی بی وفا آی تو که تنهام میزاری ، تو قاب عکست جای من عکس کیو میخوای بزاری
    برو برو که مثل تو زیاده تو دنیا واسم ، برو برو ولی بدون که تا ابد جایی نداری تو دلم
    برو برو که مثل تو زیاده تو دنیا واسم ، برو برو ولی بدون که تا ابد جایی نداری تو دلم
    ....
    زدم به سیم آخرو گفتم ولش کن بیخیال ، اون واسه من یار نمیشه بیخیال این عشق محال
    گفتم که تو مرام ما منت کشی نیست با مرام ، میخواد بره خب به درک همینه که هست ختم کلام
    ....

دانلود آهنگ برو برو

دیگه چی میخوای ؟

دلمو بردی باز از نو دیگه چی میخوای ، دار و ندارم مال تو دیگه چی میخوای ؟
    برو بزار بسوزم با بی کسی هام ، برو بزار بمونم دلواپسی هام
    هیچی نپرس فقط برو ولی فراموشم نکن ، شمعمو آتیشم مکن برو و خاموشم مکن
    اگه روز ورق زدی دفتر خاطراتتو ، یادت بیار قلب من میشینه چشم به راه تو
    میشینه چشم به راه تو
    ....
    آره برو ولی بدون اینجا یکی میمرد برات ، باور نکردی عشقشو اگه قسم میخوردی براش
    میری برو ولی فقط اینو یادت باشه عزیز ، اشک زلالتو جلو غریبه ها نریز
    هیچی نپرس فقط برو ولی فراموشم نکن ، شمعمو آتیشم مکن برو و خاموشم مکن
    دلمو بردی باز از نو دیگه چی میخوای ، دار و ندارم مال تو دیگه چی میخوای ؟
    برو بزار بسوزم با بی کسی هام
    ....

دانلود آهنگ دیگه چی میخوای ؟

دوست دارم

دوست دارم
    من توی زندگیتم ولی نقشی ندارم اصلا ، تو نشنیده گرفتی هر چی که شنیدی از من
    بود و نبودم انگار دیگه فرقی برات نداره ، این همه بیخیالی داره حرصمو در میاره
    حرصمو در میاره
    تکلیف عشقمون رو بهم بگو که بدونم باشم نباشم بمونم یا نمونم
    میترسم بفهمم که هیچ عشقی بهم نداری یا اینکه کنج قلب جایی واسم نزاری
    آخه دوست دارم منه بیچاره ، مگه دلم تو دنیا جز تو کسیو داره
    دوست دارم منه بیچاره ، مگه دلم تو دنیا جز تو کسیو داره
    ....
    کجای زندگیتم یه رهگذر تو خوابت ، یه موجود اضافه توی اکثر خاطراتت
    میبینی دارم میمیرم و هیچ کاری باهام نداری ، تو با غرور بی جات داری حرصمو در میاری
    حرصمو در میاری
    من توی زندگیتم
    ولی دوست دارم منه بیچاره ، مگه دلم تو دنیا جز تو کسیو داره
    دوست دارم
    ....
    کجای زندگیتم یه رهگذر تو خوابت ، یه موجود اضافه توی اکثر خاطراتت
    من توی زندگیتم ولی نقشی ندارم اصلا ، تو نشنیده گرفتی هر چی که شنیدی از من
    بود و نبودم انگار دیگه فرقی برات نداره ، این همه بیخیالی داره حرصمو در میاره
    حرصمو در میاره
    تکلیف عشقمون رو بهم بگو که بدونم باشم نباشم بمونم یا نمونم
    میترسم بفهمم که هیچ عشقی بهم نداری یا اینکه کنج قلب جایی واسم نزاری
    آخه دوست دارم منه بیچاره ، مگه دلم تو دنیا جز تو کسیو داره
    دوست دارم
    ....

دانلود آهنگ دوست دارم

فداکاری

موندم از کجا شروع شد که تو رو دوباره دیدم ، هنوز از راه نرسیده تا قصه امون رسیدم
    یکی جز من تو دلت بود واسه این بود برنگشتم ، وقتی لبخندتو دیدم حتی از خودم گذشتم
    این فداکاری من رو دیگه جز من کی میدونه ، جز تویی که خوبی هامو دیگه یادت نمیمونه
    شاید اصلا دیگه یادت نره که مثل قدیم جون منی ، ولی یادت نره خوشبختی الانتو مدیون منی
    شاید اصلا دیگه یادت نره که مثل قدیم جون منی ، ولی یادت نره خوشبختی الانتو مدیون منی
    ....
    وقتی محتاج تو بودم تو فداکاری نکردی ، حال و روز منو دیدی اما باز کاری نکردی
    شونه خالی کردی از من با هزار عذر و بهونه ، درد و دل کردن دوباره با در و دیوار خونه
    این فداکاری من رو دیگه جز من کی میدونه ، جز تویی که خوبیامو دیگه یادت نمیمونه
    ....

دانلود آهنگ فداکاری

قرصای خواب آور

چشام بسته است نمیخوابم
    چشام بسته ست ولی فکرم یه عمره که نخوابیده ، مرورت میکنم هر بار بهم حس جنون میده
    نفس میکشم و اشکام نشون میدن چقدر خستم ، نمیدونی چرا زنده ام نمیدونم چرا خستم
    نمیدونم چرا خستم
    نمیخوام با یه دلشوره که افتاده توی جونم ، تو رو از اتفاقی که نیوفتاده بترسونم
    تو رو از اتفاقی که نیوفتاده بترسونم
    صبوری میکنم هر بار یه حسی تو دلم میگه ، دلت آروم گرفت آخه ولی پیش یکی دیگه
    از امروز هر شبم گریه ست با یه حس عذاب آور ، شب و روزام یکی میشن با این قرصای خواب آور
    از امروز هر شبم گریه ست با یه حس عذاب آور ، شب و روزام یکی میشن با این قرصای خواب آور
    ....
    نگفتی خسته ای از من نگفتی که داری میری ، فقط دیدم به جای من داری تصمیم میگیری
    سپردی من رو دست کی به دیوارای این خونه ، من و این قرص خوابی که واسم لالایی میخونه
    هنوز هر جای این خونه واسم خاطره میسازه ، نگاهم سمت چی باشه منو یاد تو نندازه
    هنوز هر جای این خونه واسم خاطره میسازه ، نگاهم سمت چی باشه منو یاد تو نندازه
    منو یاد تو نندازه
    از امروز هر شبم گریه ست با یه حس عذاب آور ، شب و روزام یکی میشه با این قرصای خواب آور
    ....

دانلود آهنگ قرصای خواب آور

گیرم بازم بیای

گیرم بازم بیای و از عاشقی بخونیم ، گیرم تا دنیا دنیاست بخوای پیشم بمونی
    روز غمم نبودی خوشیت با دیگرون بود ، منو به کی فروختی اون از ما بهترون بود
    میای بیا غریبه حیف دیگه خیلی دیره ، حالا که خاطراتت یکی یکی میمیره
    کی گفته بود که تنهام وقتی تو رو ندارم ، بازم میگم بدونی منم خدایی دارم
    برگشتی اما انگار تو باختی توی بازی ، غرورتم شکستن به چی داری مینازی
    غرورتم شکستن به چیت داری مینازی
    برگشتی اما انگار تو باختی توی بازی ، غرورتم شکستن به چی داری مینازی
    ....

دانلود آهنگ گیرم بازم بیای

هوایی شدی

من برعکس همه پشت خنده هام غمه ، تو برعکس منی شادی و غمگین میزنی
    ولی تو فوقش آخرش میگی کلاه رفته سرش ، باشه کلاه رفته سرم ولی تو از رو میبرم
    خط و نشون کشیدم که خدایی نکرده دیدم ، چشام دیگه تو رو نبینه آره دوری و دوستی همینه
    خاطرت هنوز عزیزه ولی از فکری که مریضه ، بهتره دوری باشه نه که یه عشق زوری باشه
    هوایی شدی خواستی که قلبمو دورش کنی ، دل تو دلت نبود بزنی ذوقمو کورش کنی
    کار از کار گذشته دیگه نمیشه به روت نیارم ، با بد و خوب تو ساختم ولی نه دیگه کشش ندارم
    ....
    تو برعکس منی زیر حرفات میزنی ، من به موقعش یکمی آره فوقش یکمی
    یکمی کلاه رفته سرم وقتی بودی دور و برم ، یکمی کلاه رفته سرم ولی تو رو از رو میبرم
    تو انگار تو نبردی ببین چه گرد و خاکی کردی ، عشق تو عین درده آخ الهی برنگرده
    حسی بهم نداشتی روز و شب واسم نزاشتی ، تو ظاهر عشق و دوستی ولی دروغای زیر پوستی
    کار از کار گذشته دیگه نمیشه به روت نیارم ، با بد و خوب تو ساختم ولی نه دیگه کشش ندارم
    ....

دانلود آهنگ هوایی شدی

حباب

به کجای آسمون خیره شدی که غرورت داره کورت میکنه ، این که آینده اتو میبینی همش از گذشته ات داره دورت میکنه
    این که یادت بره کی بودی قدیم ممکنه هر کسیو پس بزنه ، یه حباب گنده میترسه همش نکنه کسی بهش دست بزنه
    دست بزنه ، دست بزنه
    یادته آرزو میکردی یه روز تو خیابون آدما بشناسنت ، چه دری به تخته خورده که الان عینک دودی زدی نشناسنت
    اون کلاه لبه دار گنده رو میکشی روی سرت نشناسنت ، نشناسنت ، نشناسنت ، نشناسنت
    ....
    ترست از اینه بفهمن که همش یه نمایش واسه دیده شدنه ، یه ستاره ست که به خاطر غرور تا فراموش میشه سو سو میزنه
    بیا فک کن که چرا چی شد الان تو رو هر جا که میری میشناسنو ، از اضافه ی دلایی که شیکست فرش قرمز زیر پات میندازنو
    تو که این مسیر سختو اومدی که هنوزم خستگیش تو تنته ، هر چی گفتم با تموم تلخیاش یه تلنگر واسه ی بودنته
    یادته آرزو میکردی یه روز تو خیابون آدما بشناسنت ، چه دری به تخته خورده که الان عینک دودی زدی نشناسنت
    اون کلاه لبه دار گنده رو میکشی روی سرت نشناسنت ، نشناسنت ، نشناسنت ، نشناسنت
    ....

دانلود آهنگ حباب

خبر نداری

عشق کدوم غریبه یهو به جونت افتاد ، چی شد که خیلی ساده عشقمو بردی از یاد
    قلبمو بی تفاوت له کردی زیر پاهات ، گول نگاشو خوردی یا یکه فریب حرفاش
    یا که فریب حرفاش
    آهای خبر نداری دلم داره میمیره ، همدم بی کسی هام تو بی کسی اسیره
    بهش بگین هنوزم جاش خالیه تو خونه ام ، بگین هنوز داد میزنم برگرد دردت به جونم
    برگرد دردت به جونم
    ....
    رفتم ز یادت اما بدون نرفتی از یاد ، ندیدی وقتی رفتی واسه تو دست تکون داد
    هر کی رسیده از راه بهم میگه دیوونه ام ، آخه ورد زبونمه برگرد دردت به جونم
    برگرد دردت به جونم
    دلت چجوری اومد بگذری خیلی ساده ، تنهاش گذاشتی اما دل به کسی نداده
    هیچ از خودت میپرسی عاقبتم چی میشه ، نه مرده ام نه زنده ! زنده به گور همیشه
    زنده به گور همیشه
    آهای خبر نداری دلم داره میمیره ، همدم بی کسی هام تو بی کسی اسیره
    بهش بگین هنوزم جاش خالیه تو خونه ام ، بگین هنوز داد میزنم برگرد دردت به جونم
    برگرد دردت به جونم
    ....

دانلود آهنگ آهای خبر نداری

خستم

هزار تا غم تو سینه ی منه
    هزار تا غم تو سینه ی منه
    هزار تا غم تو سینه ی منه
    ....
    زندگی روشو برگردونده از منی که گیج و سرگردونم ، منی که آرزوم بوده دنیارو حتی یه لحظه به عقب برگردونم
    انقده خواستم و نتونستم که خسته شدم و خواستنی هامو کم شد ، خودمو کشتم از دنیا بهشت بسازم ولی نمیدونم چی شد که جهنم شد
    هزار تا غم تو سینه ی منه که واسه ی هر کدوم یه بار مردم ، دردی مگه از این بزرگ تر هست کمرچی بودم از خودی خوردم
    انقده از گذشته هام خسته ام که میخوام آینده هامو ول کنم ، انقده غریبه دور و برم هست حتی میترسم درد و دل کنم
    هزار تا غم تو سینه ی منه که واسه ی هر کدوم یه بار مردم ، دردی مگه از این بزرگ تر هست کمرچی بودم از خودی خوردم
    انقده از گذشته هام خسته ام که میخوام آینده هامو ول کنم ، انقده غریبه دور و برم هست حتی میترسم درد و دل کنم
    ....
    وقتی همه میخوام که زیر آوار حرف و تهمت و دروغ خاکت کنن ، حتی خودی ترین آدما میخوان که از صفحه ی روزگار پاکت کنن
    وقتی که زندگی همه ی راهارو بست و راهی واست به جز مردن نزاشت ، وقتی که از پا دراومدی میفمی که اصلا ارزش زندگی کردن نداشت
    ارزش زندگی کردن نداشت
    هزار تا غم تو سینه ی منه
    ....

دانلود آهنگ خستم

خیال

خیال کردم یه عمر با من میمونه ، گمون کردم واست یه هم زبونه
    نگفته بود پی یه عشق دیگه ست ، نه تحقیر میشم و دل بسوزنه
    نگفت به فکر فرصتی دوباره ست ، برای دل بریدن فکر چاره ست
    نگفت به فکر تحقیر نگامو ، شکستن غروری پاره پاره ست
    حالا به مرگ من راضی نمیشه ، میخواد جون بکنم واسش همیشه
    به اون ظالم بگین نفرین این دل ، تازه ام به راه زندگیشه
    درسته کولی و بی کس و کارم ، ولی واسه خودم خدایی دارم
    برای دیدن روز عذابت ، دارم ثانیه هارو میشمارم
    ....

دانلود آهنگ خیال

ماه عسل ( تیتراژ برنامه ی ماه عسل )

منو درگیر خودت کن تا جهانم زیر و رو شه ، تا سکوت هر شب من با هجومت رو به رو شه
    بی هوای بدون مقصد سمت طوفان تو میرم ، منو درگیر خودت کن بلکه آرامش بگیرم
    با خیال تو هنوزم مثل هر روز و همیشه ، هر شب حافظه ی من پر تصویر تو میشه
    با من غریبگی نکن با من که درگیر تو ام ، چشماتو از من برندار من مات تصویر تو ام
    با من غریبگی نکن با من که درگیر تو ام ، چشماتو از من برندار من مات تصویر تو ام
    ....
    تو همینجایی همیشه با تو شب شکل یه رویاست ، آخرین نقطه ی دنیا تو جهان من همین جاست
    تو همین جایی و هر روز من به تنهایی دچارم ، منو نزدیک خودم کن تا تو رو یادم بیارم
    با خیال تو هنوزم مثل هر روز و همیشه ، هر شب حافظه ی من پر تصویر تو میشه
    با من غریبگی نکن با من که درگیر توام ، چشماتو از من برندار من مات تصویر توام
    با من غریبگی نکن با من که درگیر توام ، چشماتو از من برندار من مات تصویر توام
    ....

دانلود آهنگ ماه عسل

نباشی

نباشی کل این دنیا واسم قده یه طابوته ، نبودت مثل کبریت و دلم انبار باروته
    طابوته ، ته ، ته ، ته ، تههههههه
    ....
    نباشی کل این دنیا واسم قده یه طابوته ، نبودت مثل کبریت و دلم انبار باروته
    نباشی روز تاریکم یه اقیانوس آتیشه ، تموم غصه ی دنیا تو قلبم ته نشین میشه
    دنیارو بی تو نمیخوام یه لحظه ، دنیا بی چشمات یه دروغ محضه
    ....
    نباشی هر شب و هر روز همش ویلون و آوارم ، با فکرت زنده میمونم تا وقتی که نفس دارم
    تا وقتی که نبود تو یه روز کاری بده دستم ، بمون تا آخر دنیا بمونی تا تهش هستم
    ....
    دنیارو بی تو نمیخوام
    ....

دانلود آهنگ نباشی

نشکن دلمو

سرگرمی تو شده بازی با این دل خستم ، یادت نمیاد اون همه قول و قرارایی که با تو بستم
    با این همه ظلم تو ببین باز چجوری پای این همه قول و قرار من نشستم
    نشکن دلمو به خدا آهم میگیره دامنتو عاقبت یه روز ، نگو بی خبری نگو نمیدونی دلم پر از یه نفرین سینه سوز
    نگو بی خبری ، نگو نمیدونی وقتی که نیستی گریه شده کار این دل عاشق شب و روز
    دیوونه نکن دلم و آهم میگیره دامنتو عبقت یه روز ، نگو بی خبری نگو نمیدونی دلم پر از یه نفرین سینه سوز
    ....
    سرگرمی تو شده بازی با این دل خستم ، یادت نمیاد اون همه قول و قرارایی که با تو بستم
    با این همه ظلم تو ببین باز چجوری پای این همه قول و قرار من نشستم
    نشکن دلمو به خدا آهم میگیره دامنتو عاقبت یه روز ، نگو بی خبری نگو نمیدونی دلم پر از یه نفرین سینه سوز
    دیوونه نکن دلم و آهم میگیره دامنتو عبقت یه روز ، نگو بی خبری نگو نمیدونی دلم پر از یه نفرین سینه سوز
    ....
    ....

دانلود آهنگ نشکن دلمو

نفرین

خدا کنه که حسرت خوشی به قلبت بمونه ، یه بی وفا مثل خودت ریشه هاتو بخشکونه
    یکی باشه که هر نفس آتیش به جونت بزنه ، بهت خیانت بکنه زخم زبونت بزنه
    کاشکی اونم بدونه که خوبی بهت نیومده ، این همه خوبی آخرش چی به سر من اومده
    پشت سرت هر جا بری نفرین من به راهته ، به اون چشم در به درت به اون دل سیاهته
    به اون دل سیاهته
    ....
    همین قدم که خواستم از سرتم زیادیه ، فکر نکنی تو قلب من یه لحظه از تو یادیه
    خیال نکن به یادتم بدون که مردی تو دلم ، خودت میدونی به جاش عشق نفرتو کاشتی تو دلم
    واسه همین همیشه از دلم میزارم کنار ، تموم بی وفایی هات از تو بمونه یادگار
    حالا که میری نظر پشت سرت رو هم ببین ، ببین که تنها نمیشم تنها تو باختی نازنین
    تنها تو باختی نازنین
    ....
    الهی هر کی که رسید پا روی قلبت بزاره ، هر چی که با من میکنی یه روز به روزت بیاره
    آهای رفیق نیمه راه آی تو که تنهایی میری ، فقط یه نفرین میکنم که تو اوج غربت بمیری
    ....

دانلود آهنگ نفرین

پای من جوونیتو هدر نکن

پای من جوونیتو هدر نکن دلبر ناز ، باخت من کافیه تو دیگه به پای من نباز
    توی قلب مهربونت واسه من خونه نساز ، توی قلب مهربونت واسه من خونه نساز
    منه بازنده رو خوب ببین برو تنهام بزار ، من یه پائیز دیگه ام و ولی تو چی گلت بهار
    دل به کی بستی عزیزم به من بی کس و کار ، دل به کی بستی عزیزم به من بی کس و کار
    قدر دنیارو بدون لحظه هاشو حروم نکن ، برو و دو روز دنیارو با من تموم نکن
    منو باز با اشکای قشنگت رو به رو نکن ، منو باز با اشکای قشنگت رو به رو نکن
    آخه خودم ته راهو دیدم سیاهیه ، آخر این همه عشق و عاشقی تباهیه
    انگاری تو تونگ این دنیا جای یه ماهیه ، انگاری تو تونگ این دنیا جای یه ماهیه
    ....
    پای من جوونیتو هدر نکن دلبر ناز ، باخت من کافیه تو دیگه به پای من نباز
    توی قلب مهربونت واسه من خونه نساز ، توی قلب مهربونت واسه من خونه نساز
    منه بازنده رو خوب ببین برو تنهام بزار ، من یه پائیز دیگه ام و ولی تو چی گلت بهار
    دل به کی بستی عزیزم به من بی کس و کار ، دل به کی بستی عزیزم به من بی کس و کار
    قدر دنیارو بدون لحظه هاشو حروم نکن ، برو و دو روز دنیارو با من تموم نکن
    منو باز با اشکای قشنگت رو به رو نکن ، منو باز با اشکای قشنگت رو به رو نکن
    آخه خودم ته راهو دیدم سیاهیه ، آخر این همه عشق و عاشقی تباهیه
    انگاری تو تونگ این دنیا جای یه ماهیه ، انگاری تو تونگ این دنیا جای یه ماهیه
    ....

دانلود آهنگ پای من جوونیتو هدر نکن

رگ خواب

رگ خواب این دل تو دست تو بوده ، ترک های قلبم شکست تو بوده
    ....
    رگ خواب این دل تو دست تو بوده ، ترک های قلبم شکست تو بوده
    منو با یه لبخند به ابرا کشوندی ، با یک قطره اشکت به آتیش کشوندی
    مدارا نکردی با دلواپسیمو ، ندیده گرفتی غم بی کسیمو
    با این آرزویی که بی تو محاله ، یه شب خواب آروم فقط یه خیاله
    ....
    چقدر حیفه این عشق همینجور هدر شه ، یکی از من و تو بره بی در به در شه
    بره بی در به در شه
    باید سر کنم با همین جای خالی ، حالا تو نبودم بگو در چه حالی
    مدارا نکردی با دلواپسیمو ، ندیده گرفتی غم بی کسیمو
    با این آرزویی که بی تو محاله ، یه شب خواب آروم فقط یک خیاله
    ....

دانلود آهنگ رگ خواب

سال کبیسه

منم یه تقویم پر از زمستون ، چله نشین دلی درب و داغون
    سال کبیسه امو شگون ندارم ، از هیچکسی خاطره ای ندارم
    جز یه نفر که درب و دغونم کرد ، بره بودم گرگ بیابونم کرد
    اما دلو تو غربت بیابون ، از دلی که رفته نشد پشیمون
    دل ای دل دیوونه کی قدرتو میدونه ، برو فکر خودت باش پر از گرگ زمونه
    باز منتظر نشستی آب میشی دستی دستی ، تو هم باید مثل اون دلش رو میشکستی
    ....
    منم یه تقویم پر از زمستون ، چله نشین دلی درب و داغون
    سال کبیسه امو شگون ندارم ، از هیچکسی خاطره ای ندارم
    جز یه نفر که درب و دغونم کرد ، بره بودم گرگ بیابونم کرد
    اما دلو تو غربت بیابون ، از دلی که رفته نشد پشیمون
    ....
    ....

دانلود آهنگ سال کبیسه

سکوت

روزای سخت نبودن با تو خلا امیدو تجربه کردم ، داغ دلم که بی تو تازه میشد هم نفسم میشد سایه ی سردم
    آسمونو بی تو خط خطی کردم ، چجوری میتونی انقده بد شی
    چجوری میتونی انقده بد شی
    سکوت قلبتو بشکن و برگرد نزار این فاصله بیشتر از این شه ، نیمخوام مثل گذشته که رفتی آخری قصه همین شه
    سکوت قلبتو بشکن و برگرد نزار این فاصله بیشتر از این شه ، نیمخوام مثل گذشته که رفتی آخری قصه همین شه
    ....
    روزای سخت نبودن با تو دور نبودنتو خط کشیدم ، تازه میفهمم اشتباهم این بود چهره ی عشقمو غلط کشیدم
    عشق تو دار و ندار دلم بود اومدی دار و ندارمو بردی ، بیا این سکوت بشکن و برگرد که هنوزم تو دل من نمردی
    ....

دانلود آهنگ سکوت

امیدوارم که خوشتون اومده باشه و لذت برده باشید

Mustang Is Best Car In The World ، It Was Very Beautiful And Powerful

10. 4 کاربر از پست مفید .: Farid Reza :. سپاس کرده اند .

AmirEfrit (12-28-2014), Final Fantasy (12-05-2014), Nationalist (12-05-2014), Sozialist (12-07-2014)

کاربر سایت

شخصیت مورد علاقه

Adolf Hitler

امتیاز نازی سنتری
    11940
    Array
    ✠ عضو حرفه ای متخصص ✠

علایق
    پیشوا هیتلر ، نازیسم ، موسیقی ، هادی پاکزاد
    شغل و حرفه
    سرباز
    سپاس ها
    1,694
    سپاس شده 2,388 در 664 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 508 تاپیک

ویترین مدال ها

Font Size

درود - شنیدن این بر هر پیشوا دوستی واجبه، " دکلمه اخرین لحظات هیتلر"
    نسخه دوم ، بازسازی شده. فقط صوتی هست و صدا به وضوح شنیده میشه، (عکس نسخه قبلی)- با هنرمندی اقا هیملر

هیتلر به رادیو گوش میدهد ، نیروهای ارتش سرخ تا دروازه های برلین پیش امده اند
    ژنرال ژوکوف : تا فردا برلین در دستان من است.
    اما هیتلر همچنان در پناهگاه زیر زمینی خود در برلین به سر میبرد.

تمامی دوستان و اطرافیانش از او خواهش میکنند که با یک هواپیما از برلین خارج شود و رهبری را در مقری دورتر از جبهه های جنگ ادامه دهد.
    اما هیتلر فهمیده که دیگر به پایان راه رسیده. از منشی هایش که در ان لحظات هولناک هنوز او را رها نکرده اند میخواهد که ماشین های تایپ خود را اماده کنند، او میخواهد وصیت نامه خود را بگوید. وصیت نامه ای که در ان لحظات اخر نیز میگوید که ما قربانی دسیسه چینی یهودیان شدیم، او از یهودیان چه چیزی میدانست که دیگران نمیدانستند؟ همه جهان او را مسئول این جنگ خانه مان برانداز میدانند. اما او طوری سخن میگوید که انگار از مسائلی با خبر است که دیگران نمی دانند. او باز هم یهودیان را مسئول اتش جنگ میداند.
    همه فکر میکردند که فیلد مارشال گورینگ یا هیملر جانشینان او خواهند شد، اما ان دو به گفته خود هیتلر به او خیانت کرده بودند. گورینگ و هیملر که بازی را تمام شده میدیدند به خیال خود در پی کنار امدن با متفقین شده بودند. زهی خیال باطل ، صلح؟ ان هم در شرایطی که متفقین وارد المان شده اند؟

چندی قبل گورینگ از طرف پیشوا عزل گردیده بود و هیملر نیز شرایط بهتری نداشت.
    هیتلر در وصیت نامه خود دریا سالار دونیتسک که مردی خوش نام در ارتش المان بود را جانشین خود قرار داد و از او خواست تا برای سر افرازی المان هر چه میتواند انجام دهد,پ؛ و دیگران را نیز به فرمان برداری از او امر کرد.

پس از مرور وصیت نامه اش و طبق عادت همیشگی ، اصلاح بعضی از عبارات ، به همگی فرمان داد تا برلین را ترک کنند ، هواپیمایی که در میان ان همه اتش برای بردن پیشوای المان امده بود نباید دست خالی باز میگشت.
    برای هیتلر اهمیت داشت که وصیت نامه اش به دست بیگانه گان نرسد. پس وصیت نامه اش را به همراه دیگر یاران نزدیکش به همراه ان هواپیما فرستاد. تا هم یارانش رهایی یابند و هم وصیت نامه اش ایمن باشد.

و از گوبلز و خانواده اش و حتی اوا براون نیز خواست که ترکش کنند، اما انها ماندند تا نامشان در کنار هیتلر باقی بماند
    هواپیما به پرواز درامد و هیتلر دستانش را از پشت کمر به هم گره زده بود و به ان هواپیما مینگریست.
    خلبان چالاک ان هواپیما از میان کوهی از اتش توانست عبور کند و دور و دورتر شد

دقایقی پس از ان که هواپیما از دیدها ناپدید شد ، کماکان هیتلر ایستاده بود و به اسمان مینگریست ، لحظه ای به خود امد و به اطرافش نگاه کرد، همه مانند او داشتند به اسمان نگاه میکردند، صدایش را صاف کرد و روکرد به اوا براون که در نزدیکی اش ایستاده بود و بلند گفت : دیگر زمان ان شده که ازدواج کنم ایا همسری مرا قبول خواهی کرد؟

اوا براون که سال ها ارزوی چنین پیشنهادی را داشت ، اشک در چشمانش حلقه زد و با لبخندی بر لب سرش را به نشانه تایید تکان داد.
    گوبلز دستور داد تا سریعا کشیشی بیاید و مراسم ازدواج را به اجرا بگذارد. به سرعت تدارک جشن عروسی را دیدند و مقدار مختصری غذا و شیرینی نیز مهیا شد ، در ان لحظات شادی غیر قابل وصفی برقرار شد، کشیش خطبه مربوط به ازدواج را خواند و از هیتلر پرسید "ایا حاضر است در سختی ها و خوشی ها کنار همسرش باشد؟" هیتلر پاسخ داد : بله
    از خانم براون نیز سوال مشابه پرسید که جواب او نیز مثبت بود.
    در دفتر ثبت اسناد پس از امضای هیتلر و اوا براون ، گوبلز از طرف هیتلر و همسر او از طرف اوا امضا کردند.

پس از ساعتی شادمانی دیگر زمان استراحت تازه داماد و نو عروس فرا رسیده بود، اما هیتلر قبل از ان که به اتاقش برود از گوبلز خواست تا به طور خصوصی با او صحبت کند. پس ان دو به اتاق کار هیتلر رفتند اما برعکس جلسات دیگر این جلسه زیاد طولانی نبود.
    پس از ان هیتلر با همگی خداحافظی کرد و از انها تشکر نمود تا این لحظه او را ترک نکردند. و پس از ان بازوی نو عروسش را گرفت و به اتفاق به اتاقی دیگر رفتند ، چشمان همه اشک بار بود این اخرین باری بود که پیشوای المان زنده دیده شد. همه نگران بودند و خواب به چشمان هیچکس راه نمیافت ، ساعاتی گذشت تا اینکه صدای تیری از اتاق پیشوا به گوش رسید، همه سراسیمه به اتاق پیشوا رفتند.

داستان زندگی پر فراز نشیب هیتلر به پایان رسید.

به دستور گوبلز چاله ای که از خمپاره های متفقین درست شده بود را پر از بنزین کردند و جسد هیتلر و اوا براون را درون ان سوزاندند
    سپس گوبلز و همسرش و دختران خردسالش به پیشوایشان اقتدا کردند و انها نیز خودکشی نمودند.
    مارتین بورمان منشی خصوصی هیتلر و تنها کسی از سران نازی که هیچگاه دستگیر نشد ، دستور سوزاندن جسد انها را نیز صادر کرد و پس از ان مشغول جمع اوری و سوزاندن اندک مدارکی که باقی مانده بودند شد.
    زمانی که روس ها پناهگاه هیتلر را تصرف کردند ، تنها تکه هایی از استخوان هیتلر را یافتند و این همه پایان داستان بود.
    صفحه فایل در نازی سنتر http://www.forum.nazicenter.com/f69/...%84%D8%B1.html

دانلود فایل دانلود Voice0001 aac

12. 2 کاربر از پست مفید Nationalist سپاس کرده اند .

Sozialist (12-07-2014), VÍÐARR (12-06-2014)

کاربر سایت

شخصیت مورد علاقه

Erwin Rommel

امتیاز نازی سنتری
    15
    Array
    Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" />
    ✠ عضو ثبت نام شده ✠

سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    Font Size

دانلود آهنگ جدید بنیامین بهادری به نام چند متر مکعب عشق

http://dl.naslemusic.com/music/1393/...-Eshgh-128.mp3

14. کاربر روبرو از پست مفید batoo_mr سپاس کرده است .

Nationalist (12-25-2014)

کاربر سایت

شخصیت مورد علاقه

Adolf Hitler

امتیاز نازی سنتری
    11940
    Array
    ✠ عضو حرفه ای متخصص ✠

علایق
    پیشوا هیتلر ، نازیسم ، موسیقی ، هادی پاکزاد
    شغل و حرفه
    سرباز
    سپاس ها
    1,694
    سپاس شده 2,388 در 664 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 508 تاپیک

ویترین مدال ها

Font Size

قطعه "ماشین انتقام" - هادی پاکزاد (اذر 93)

فکر میکنی که عوضی شدن یه کار ساده بود
    فکر میکنی این اتفاق از ابتدا افتاده بود
    وقت میبره آماده شی تجزیه شی و ساده شی
    برای جراحی قلب بی حس و بی اراده شی
    کودکی بازی شده روان دست مالی شده
    درد برده تا که دست به دست از ظرافت خالی شده
    زحمت داره که سرد بشی تو سایه باشی طرد بشی
    کار گروهی میبره نبیننت که زرد بشی

از میوه بودن خسته شی فکر میکنی که راحته
    خشمگین ساکتی بشی که طراحه خیانته
    ماشین انتقامی که سرگرم جراحته
    به انتقام که میرسه که وقت استراحته

♫♫♫

ارتعاشات انسانیت چگالیده به ماده شه
    نفس نکش مبادا بغض از گلوت پیاده شه
    پیشرفتگی تنهایی تا استقلال احساسی
    انقلاب درونی انتقام های وسواسی
    یک لیست آرزو کشی که قبل خواب مرور کنی
    از حذف پاره ی تنت احساس غرور کنی
    ماشین انتقامی که سرگرم جراحته
    شب به ستاره میرسه که وقت استراحته

ازت هیولا بسازن که باورکردنیت کنن
    کار گروهی میبره یه بمب مدنیت کنن
    فکر میکنی که راحته که دز به دز هدر بشی
    شب وقت استراحته که صبح پُر خطر بشی

ماشین انتقام

کاربر سایت

شخصیت مورد علاقه

Kurt Knispel

امتیاز نازی سنتری
    840
    Array
    Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" />
    ✠ عضو در حال پیشرفت ✠

سپاس ها
    178
    سپاس شده 166 در 58 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    Font Size

امروز 5 دی 1393 ...

سالروز تولد یکی از خوانندگان قدیمی ایران ؛

بانو مرجان ( نام اصلی : شهلا صافی ضمیر ) هست .

ایشون متولد 5 دی 1327 در تهران هستند .

دو ترانه بسیار زیبا و معروف از ایشون :

نام ترانه : خونه خالی.

شاعر : ؟

آهنگ ساز : ؟

تاریخ اجرا : 19 تیر 1354

آهنگ از آلبوم : خاطره ها.

متن ترانه :

خونه خالی خونه غمگین خونه سوت و کور بی تو

رنگ خوشبختی عزیزم دیگه از من دور بی تو

مه گرفته کوچه ها رو اما سایه ی تو پیداست

می شنوم صدای شب رو می گه اون که رفته اینجاست

تو با شب رفتی و با شب میای از دیار غربت

توی قلب من می مونی پر غرور و پر نجابت

تو با شب رفتی و با شب میای از دیار غربت

توی قلب من میمونی پر غرور و پر نجابت

حالا دست من تنها شعر دستات و می خونه

حس خوب با تو بودن تو رگای من می مونه

حالا دست من تنها شعر دستات و می خونه

حس خوب با تو بودن تو رگای من می مونه

خونه خالی خونه غمگین خونه سوت و کور بی تو

رنگ خوشبختی عزیزم دیگه از من دور بی تو

مه گرفته کوچه ها رو اما سایه ی تو پیداست

می شنوم صدای شب رو میگه اون که رفته اینجاست

نام ترانه : کویر دل

شاعر : ؟

آهنگساز ؟

تاریخ اجرا : 13 آذر 1356 در برنامه رنگارنگ.

آهنگ از آلبوم : کویر دل.

متن ترانه :

رفتی و بی تو دلم پر درده

پاییز قلبم ساکت و سرده

دل که می گفتم محرمه با من

کاشکی می دیدی بی تو چه کرده

ای که به شبهام صبح سپیدی

بی تو کویری بی شامم من

ای که به رنجام رنگ امیدی

بی تو اسیری در دامم من

با تو به هر غم سنگ صبورم

بی تو شکسته تاج غرورم

با تو یه چشمه چشمهء روشن

بی تو یه جادم که سوت و کورم

ای که به شبهام صبح سپیدی

بی تو کویری بی شامم من

ای که به رنجام رنگ امیدی

بی تو اسیری در دامم من

چشمهء اشکم بی تو سرابه

خونهء عشقم بی تو خراب

شادیا بی تو مثل حبابه

سایه ی آهه نقش بر آب

رفتی و بی تو دلم پر درده

پاییز قلبم ساکت و سرده
    ویرایش توسط Oberst G.D.Dahl : 12-26-2014 در ساعت 08:19 PM

17. کاربر روبرو از پست مفید Oberst G.D.Dahl سپاس کرده است .

Nationalist (12-27-2014)

کاربر سایت

شخصیت مورد علاقه

Kurt Knispel

امتیاز نازی سنتری
    840
    Array
    Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" />
    ✠ عضو در حال پیشرفت ✠

سپاس ها
    178
    سپاس شده 166 در 58 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    Font Size

یه رپ رومن :

Nimeni Altu` - Inca O Poveste

Unchiule, te rog, spune-mi o poveste
    Ce poveste?
    O poveste ca sa ma adoarma...

A venit toamna, suntem in septembrie '99
    S-a intunecat de mult afara si-anceput sa ploua
    E vineri seara, stii si tu, e plina scara
    De bagabonti ce vor s-alunge plictiseala

Unul aprinde tigarea si toti se strang in cerc
    Se arde incet, din cand in cand cineva spune "tine-n piept"
    E printre ei un pusti, care n-a pus bani
    E clasa a noua la liceu, are vre-o 15 ani

Venise de la scoala, dar a mai stat si el in scara
    Sa fie la fel ca ceilalti baieti de cartier
    Fumase h*****, da' nu-l interesa
    Parea un simplu drog atunci, mai mult de-atat nici ca stia

S-a dus acasa si s-a comportat ciudat
    A doua zi la masa a vomitat tot ce-a mancat
    Parintii nu s-au prins, crezand ca s-a imbatat
    Cand el defapt venise pentru prima data acasa spart

A continuat si a doua zi la fel
    Bucuros de noul anturaj din cartier
    A trecut o luna, au trecut doua, trei
    Dar intr-o zi nici unul dintre ei n-a mai produs lei

Stia, venise randu' lui sa faca ceva
    Combinatii cumva, sau sa dea macar impresia
    Si cum avea, alocatia pe ultimele luni
    Pentru dava le-ajungea, cateva zile banii au fost destui

Baietii lui atunci l-au imbratisat
    Iar cel mai jmecher dintre ei i-a zis:
    "Fratele meu, tu esti baiat!
    Sa moara mama, daca se ia cineva de tine
    Sa vii la mine, nu mi-e frica de nimeni stii bine! "

Si de-atunci pustiu, nu stiu cum de s-a schimbat
    Asa tot timpul injura si-o luase grav pe dava
    Dar nu credea, zicea ca "hata stii tu cum e viata mea"
    "Frate nu te mai baga vezi-ti de treaba ta! "

Acum umbla, prin farmacii sa-si ia seringa
    Fiindca placerea la tigare incepusa sa se stinga
    Ceilalti copii, il stiau de frica si deja
    Pustiu se mandrea cu cine statea si cu ce facea

Incepuse si el sa-nvete cum sa faca bani
    Si-si luase arfe de cand o ardea printre golani
    Se jmecherise p-afara si chiulea de la scoala
    Avea tupeu s-o dea cu toti in smardoiala
    A fost zmeu, cam un an de zile

Avea intrare la toti traficantii din cartier si era bine
    Dar acum avea rauri, nu mai era la fel
    Si pe cel mai jmecher l-a prins garda cu marfa la el
    Parintii lui stiau, da' n-aveau ce sa-i faca

L-au bagat la Balaceanca poate asa o sa-i treaca
    Da' cand a iesit bineinteles c-a tras din prima
    Statea spart pe gard zicand "Doamne, ce-mi place h*****! "
    Isi ascundea in ghena, fiola, seara si-o siringa

Da' fara sa stie, luase de mult hepatita
    Si cu ficatu' varza, continua sa traga
    Il vedeam mereu cu tigari, la bucata si o sticla de apa
    Statea singur pe gard, brigada s-a spart

Cand si-a dat gherla si-a vrut sa-si faca mai mult ca nu l-a luat
    S-au certat, s-au batut, se injurau cand se intalneau
    Isi mai vorbeau frumos atunci cand se combinau
    Si pustiu, fura din casa acum, vanduse aproape tot

Ta-su' era bolnav, ma-sa nu mai muncea deloc
    Era 2003, se lasase de scoala
    Si se gandea sa vanda marfa, sau sa plece din tara
    Statea p-afara, facandu-si planuri, care s-au destramat
    Intr-o zi banala cand totu' s-a terminat

A plecat, sa-si ia dava de la altcineva
    Auzise c-a rupt norma marfa, da' nu prea credea
    Din doua bile, 15 unitati, da' crema
    Si-a stat cateva ore pana si-a gasit o vena

Dupa, ce si-a facut
    A inchis ochii si-a cazut
    A facut spume si-atat
    Acum, e pa! pierdut! Caput!

L-au gasit vecinii, l-au ingropat parintii
    Injurand si blestemand soarta lui si sfintii
    Iar in cartier, oricare-ar fi el, e la fel
    Inca unu' mort, curand o sa uite de el

Aceasta este inca o poveste despre
    Un copil ce numai este, peste
    El s-a pus de mult pamant
    Iar la mormant nu vine nimeni
    Si tovarasii lui nu-l maï plang

Versuri de la: Versuri.ro

لینک ویدئو :

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...82001339,d.bGQ

و چنئین آهنگ شاد :

Dan Ciotoi - Intinzi palma iei sticluta

Andreea Banica feat. Shift - Rupem Boxele

Bitza - Nevoi Urbane

19. 2 کاربر از پست مفید Oberst G.D.Dahl سپاس کرده اند .

Nationalist (12-29-2014), VÍÐARR (12-30-2014)

صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 31112131415 آخرینآخرین