نازی سنتر را دنبال کنید در ....
Follow us on Twitter Follow us on Facebook Watch us on YouTube
ثبت نام

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
Like Tree6Likes
  • 4 Post By 1939
  • 2 Post By sallam

موضوع: مستند عقاب شرق

رهبر گروه مولتی مدیا

Leader

gestapo

multimedia-rahbar

شخصیت مورد علاقه

Hans-Ulrich Rudel

پژوهشگر انجمن
    مقالات پژوهشی : 27
    امتیاز پژوهشی : 863
    امتیاز نازی سنتری
    19200
    Array
    Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" />
    ✠ عضو حرفه ای متخصص ✠

علایق
    مطالعه در مورد تاریخ
    سپاس ها
    5,347
    سپاس شده 5,854 در 1,075 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک

ویترین مدال ها

Font Size

مستند عقاب شرق

با نام و یاد خدا

درود بر تمام مخاطبان عزیز

هانس اولریخ رودل خلبان اشتوکا عقاب شرق شکار کننده تانک ها و شاید ماهر ترین خلبان جنگ جهانی دوم

و اینک من مفتخرم که اعلام کنم کامل ترین مستند در مورد ایشان ساخته ی گروه مولتی مدیا است ! زیرا چنان در تمام رفتار وی احساس میهن پرستی وچود دارد که حتی بعد از مرگش ترس بر دل متفقین میاندازد

ویدیو در مورد ایشون بسیار اندک بود وقتی میگیوم بسیار اندک قصد اغراق ندارم در نتیجه کلیپ انچه من میخواستم نشد به هر حال در نوع خود بی نظیر است در ضمن برای قسمت نمایش هوایی از نمایش هوایی ارنست اودت استفاده شده است و گوینده قسمت هایی از خاطرات رودل را میخواند

سعی شده اشتباهات قبلی وجود نداشته باشد آدرس سایت چندین با ر نمایش داده شده و سعی شده از اهنگ مناسب استفاده شود ایرادی هم بر گوینده ما وارد نیست چون جنس صدای ایشون این است هر که صدای بهتری دارد داوطلب شود!

از دوستان خواستارم همانطور که از ما انتقادات سازنده میکنند با ما همکاری های سازنده نیز داشته باشند
    http://www.forum.nazicenter.ir/f53/4...%8C%D8%A7.html

از تمام دوستانی که در تشکیل شدن این اثر نقش داشتند سپاس گزاری میکنم

ویرایش توسط 1939 : 03-14-2013 در ساعت 09:52 PM

ده روزه مهر گردون افسانه است و افسون
    نیکی به جای یاران فرصت شمار یارا

2. 19 کاربر از پست مفید 1939 سپاس کرده اند .

.: Farid Reza :. (03-14-2013), A.Hitleer (03-15-2013), AmirEfrit (03-14-2013), Das Reich (03-14-2013), DevilInside (03-14-2013), Final Fantasy (03-15-2013), heinrich_himmler (03-16-2013), Maestro Navid (03-16-2013), mortal2004 (03-15-2013), muhammad (03-19-2013), nik bakhsh (03-15-2013), Rektor (03-15-2013), sallam (03-15-2013), sieg heil (03-15-2013), Soshiyans (03-14-2013), مهرداد (03-14-2013), هرمزان (03-14-2013), اروین (03-16-2013), بهرام چوبین (03-15-2013)

کاربر سایت

gestapo

شخصیت مورد علاقه

Joseph Goebbels

پژوهشگر انجمن
    مقالات پژوهشی : 16
    امتیاز پژوهشی : 608
    امتیاز نازی سنتری
    17970
    Array
    Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" />
    ✠ عضو حرفه ای متخصص ✠

علایق
    جستجوی علت عدم برابری انسانها !!
    سپاس ها
    5,063
    سپاس شده 5,604 در 1,815 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

ویترین مدال ها

Font Size
    با سپاس
    این کلیپ خیلی خوب بود و اشکالهای قبلی معمولا دیده نمیشد.
    فقط سه نظر
    1-گوینده متن در ابتدا بسیار خوب و شمرده صحبت میکنه و تک تک کلمات قابل تشخیص میباشند اما هر چی که به جلو میرویم انگار کمی با مشکل نفس مواجه شده و می خواهد فقط سریعتر کلمات رو بیان کنه تا متن سریعتر تمام بشه که همین باعث شده در قسمت های انتهایی کلمات کمی گنگ شوند و دیگه گوینده اون آرامش اولیرو نداره.
    برای مثال ثانیه 00:30- کلمات خیلی شمرده و خوب هستند اما اگر سریعا به ثانیه حدود 4:15- برید متوجه اختلاف زیادی میشید.

2-قبل از اینکه در انتهای کلیپ تصاویر اولریخ رودل نشان داده شود یک نوشته می آید , اما انقدر زمان کمی روی صفحه میماند که نمی توان آن را خواند , اگر زمان بیشتری برای این نوشته ها قرار بدی خیلی بهتره.

3-در مورد آدرس سایت که در لحظاتی از کلیپ کاملا تصاویر و موزیک رو قطع میکنه و این به نظرم تاثیر گذاریه کلیپ رو خیلی پایین میاره , مثل تبلیغات بین فیلم ها می مونه.
    به نظرم اگه به جای قطع کامل تصویر و صدا , آدرس سایت رو بتونی در لحظاتی از کلیپ در قسمتی از گوشه صفحه ظاهر بشه بدونه اینکه تصاویر و صدا قطع بشه خیلی خوبه.

و باز هم سپاس از دوستانی که در تهیه چنین کلیپ هایی تلاش می کنند.
    ویرایش توسط sallam : 03-16-2013 در ساعت 06:51 PM
    1939 and Soshiyans like this.
    دشمن ما انگليس يا فرانسه نيست ، دشمن ما داره با ما زندگي ميكنه. (آدولف هیتلر)

4. 7 کاربر از پست مفید sallam سپاس کرده اند .

1939 (03-16-2013), heinrich_himmler (03-16-2013), himler (04-04-2013), nik bakhsh (03-16-2013), كيان دادگر (03-16-2013), مهرداد (03-16-2013), بهرام چوبین (03-16-2013)

کاربر سایت

امتیاز نازی سنتری
    975
    Array
    Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_pos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" /> Cimg class="repimg" src="images/styles/DeFraction/reputation/reputation_highpos.png" alt="" />
    ✠ عضو در حال پیشرفت ✠

علایق
    ملی گرایی و علم ریاضی و فیزیک
    شغل و حرفه
    مهندسی برق الکترونیک
    سپاس ها
    2,247
    سپاس شده 2,929 در 580 پست
    نوشته های وبلاگ
    1
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک

ویترین مدال ها

Font Size
    كليپ بسيار زيبا شده بود.جداي از نكاتي كه رهبر جديد ايرانمهر اشاره كردند،برخلاف آنچه كه شما فرموديد جناب 1939،جنس صداي گوينده مشكلي ندارد.قبلا هم گفتم.گوينده بايد به فن گويندگي دست يابد.اين نكات را فقط براي بهتر شدن كارها ميگويم،وگرنه اين كار و خاطرات گفته شده در آن و موزيك بسيار هم زيبا بود.به خصوص موزيكي كه هنگام تقدير از او روي كار گذاشته بوديد بسيار زيبا و دلنواز بود.يادتان باشد حتما اسم آن را براي من پيام بزنيد.گوينده بايد سعي كند به جاي متن خواني،خود را جاي رودل بگذارد.حس داشته باشد.متوني كه ميخواند،به خصوص آنهايي كه نقل قول اول شخص از الريخ رودل است بايد حس داشته باشد.هنگام توصيف آن صحنه هاي نبرد و هدايت هواپيما گوينده بايد آن حسي را به شنونده القا كند كه واقعا وجود داشته.
    البته ميدانم انتظار زياديست،اما شدنيست. با تمرين روي اين روش كليپ ها ميتوانند خيلي بيشتر از آنچه كه هستند ظاهر شوند و ما به فن گويندگي دست پيدا كنيم.باز هم ميگويم،صداي گوينده از پتانسيل بالايي برخوردار است و جنس صداي ايشان به اين كار مي آيد.فقط كافيست براي كليپ هايي كه به گويندگي نياز دارد وقت بيشتري صرف شود و گوينده تمرين بيشتري بكند.ايشان اين پتانسيل را دارند.شما اگر به افراد تازه كار براي گويندگي بر بخوريد و صداي آنها را با صداي گوينده ي خود مقايسه كنيد حرف بنده را تصديق خواهيد كرد.
    اما نكته اي كه در اين كليپ آه از دل من بلند كرد اين بود كه آخر كليپ ناگهان آن موزيك زيبا قطع شد و جاي خود را به موزيكي كاملا متفاوت با خودش داد.در حاليكه به نظر من حتي اگر موزيك را تغيير نميداديد در آخر نه تنها چيزي از زيبايي كليپ نميكاست،بلكه به آن مي افزود.
    باز هم خدا قوت ميگويم به گروه مولتي مديا و رهبر و اعضاي زحمت كش آن.كارتان دست مريضاد دارد.

ما برای چیزی تلاش میکنیم که به ملت ما تعلق دارد.سعادت ملت من نه یک اختیار است و نه یک بخشش،بلکه چیزی است که به ملت من تعلق دارد.این مهم نیست که هویت و تاریخ ما تحقیر و از هم پاشیده شده،زیرا من سوگند میخورم که دانه دانه ی آن را از هر کجای جهان گرد هم بیاورم.
    ((برايم عدالتي را بنياد كنيد كه از گناه همه درميگذرد جز قاضيان. اين را نيز ميخواهيد بشنويد؟ هركه بخواهد تا رگ و ريشه ي خويش اهل داد باشد،دروغگويي نيز براي او نوع دوستي به شمار مي آيد! اما چگونه تا رگ و ريشه ي خويش دادگر توانم بود؟ چگونه سهم همه را توانم داد؟ مرا همين بس كه آنچه را كه از من است،همگان را دهم.))

6. 4 کاربر از پست مفید كيان دادگر سپاس کرده اند .

1939 (03-17-2013), heinrich_himmler (03-16-2013), sallam (03-16-2013), مهرداد (03-16-2013)

کلمات کلیدی این موضوع